کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی

دوره جدید کلاس «هوش و استعداد تحلیلی» استاد آل یاسین که به صورت آنلاین خواهد بود به امید خدا از 4 آذر آغاز خواهد شد. در واقع این کلاس نیاز های اساسی شما برای قبولی در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ را برآورده کرده و احتمال قبولی شما را ارتقاء خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با دوره فیلم و بقیه جزئیات در این صفحه را ببینید.

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

استاد در این کلاس همه ی مباحث مرتبط با هوش و استعداد تحلیلی را به همراه تیپ های رایج سوالات هر مبحث تدریس می کنند. دانش آموزان در پایان دوره به انواع سوالات مسلط خواهند شد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

به دانش آموزان پر تلاش ششم و نهم که می خواهند با برنامه ریزی در آزمون ورودی تیزهوشان سال 1403 شرکت کنند، شرکت در این کلاس توصیه می شود. هر جلسه این کلاس یک ساعت خواهد بود.

استاد کلاس

استاد آل یاسین

سال ها تجربه موفق (از 1395 به عنوان یکی از پیشرو های آموزش غیر حضوری) در آموزش غیر حضوری، این کلاس آنلاین رو به محفل بی نظیری برای یادگیری و علم و آموزی تبدیل خواهد کرد.

سوالات پرتکرار

در صورتی که داوطلب آزمون تیزهوشان هستید و می خواهید تنها از یک منبع آموزشی مطمئن بهره ببرید، حضور در این کلاس برای شما بسیار مفید خواهد بود.

قطعا نه، همه ی دانش آموزان علاوه بر شرکت در کلاس موظف هستند تا تکالیفی که استاد تعیین می کنند را تا جلسه دیگر حل کنند. قطعا حضور و همراهی با کلاس و همچنین حل تمارین شانس قبولی شما را افزایش چشمگیری خواهد داد.

سرفصل های اصلی که در کلاس به آن ها پرداخته خواهد شد: هوش کلامی – هوش منطقی -هوش ریاضی – هوش تصویری – هوش فضایی- خلاقیت

کتاب هوش کمپلکس انتشارات مهر و ماه 

کلاس ها به صورت آنلاین در پلتفرم skyroom برگزار خواهد شد. پس از ثبت نام شما نام کاربری و رمز عبور به همراه لینک ورود در روز اول تشکیل کلاس ها برای شما ارسال خواهد شد. 

بله!!
با کلیک روی این لینک می توانید در آزمون ورودی کلاس شرکت کنید. آزمون وردی 10 سوال تستی دارد و با توجه به نتیجه آزمون شما می توانید در پایان تا 15% تخفیف بیشتر در دوره دریافت کنید.

سال دیگه کارنامه شما اینجا قرار می گیرد ؟!

ثبت نام کلاس‌های آنلاین هوش ششم و نهم

کلاس آنلاین هوش و استعداد تیزهوشان ششم

مدرس: استاد آل یاسین

تعداد جلسات: 20 جلسه

زمان شروع: شنبه 4آذر

برگزاری: شنبه‌ و سه شنبه‌ ساعت 18:40

 دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون ورودی و با توجه به نتیجه ای که کسب می شود تا 15 درصد تخفیف بیشتر دریافت کنند.

قیمت: 3,940,000 تومان

تخفیف ویژه: 1,970,000 تومان

کلاس آنلاین هوش و استعداد تیزهوشان نهم

مدرس: استاد آل یاسین

تعداد جلسات: 20 جلسه

زمان شروع: شنبه 4آذر

برگزاری: شنبه‌ و سه شنبه‌ ساعت 20

دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون ورودی و با توجه به نتیجه ای که کسب می شود تا 15 درصد تخفیف بیشتر دریافت کنند.

قیمت: 3,940,000 تومان

تخفیف ویژه: 1,970,000 تومان

به مشاوره نیاز دارید ؟

اگر فکر میکنید به مشاوره نیاز دارید از طریق پیام رسان تلگرام یا ایتا با ما ارتباط برقرار کنید یا فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظرات استفاده کنندگان از آموزش های ریاضی